آکواریوم های دیواری

آکواریوم های دیواری یکی از نادرترین عنصرهای دکوری است که تقریبا در تمامی محورهای گفته شده فوق قابل استفاده می باشد. یک آکواریوم با پوشش و پایه ای زیبا می تواند یکی از زیباترین مبلمان های استفاده شده باشد.
با استفاده از ماهیهای رنگی پرجنب و جوش میتوان رنگ را به محیط آن هم به شکل زنده و پویا اضافه کرد  و یا انواع نورپردازیهای ساده و رنگی را در آن لحاظ نمود. با توجه به کاربرد های گفته شده قطعا یک عنصر تجملی مقرون به صرفه بودهو در چهارچوب موارد خاص کم تکرار دکور نیز قرار می گیرد.(۵) طبیعی بودن و قابلیت استفاده از موجودات و گیاهان زنده در آن، خصلت کم نظیر این عنصر دکوری است و در هر فضایی که قرار گیرد چشمها را به خود مجذوب کرده و یک نقطه عطف را بوجود می آورد. در کاربردهای مختلف قابل استفاده است، نمونه های بسیاری از آکواریوم در کف، سقف و یا به عنوان میز و بسیاری از پروژه های کاربردی اجرا شده آکواریوم در دنیا، انعطاف پذیری بالای این پدیده را نشان می دهد  حال آنکه شما هیچگاه نمیتوانید مبلمان را در سقف نصب نمایید یا LCD زیبای منزلتان را بر روی کف قرار دهید، در نهایت اجرای آکواریوم به عنوان دیوارهای جداکننده نیز یکی از هوشمندانه ترین ایده ها در طراحی داخلی می باشد.برتری دیگر آکواریوم، خاصیت تغییرپذیری آن است. شما حتما می بایست کمد، ویترین یا کابینت را پس از گذشت مدتی بنا به مد زمان یا جهت تغییر ظاهر و رنگ تعویض نمایید اما در خصوص آکواریوم می توانید در زمان های مختلف اقدام به تغییر ماهیهای آن، دکور داخلی و یا حتی تغییر اکوسیستم آن نمایید تا همواره آکواریومی بروز، مدرن و مطابق سلایق و نیازهای امروزتان داشته باید.
جایگاه آکواریوم در طراحی داخلی امروزه جایگاهی تثبیت شده و رو به پیشرفت است و فقط محدود به فضاهای مسکونی نمی شود، کافیست در اینترنت بدنبال دفاتر کار، هتلها، رستورانها و بسیاری از فضاهای عمومی که در دکورشان از آکواریوم استفاده کرده اند بگردید.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *