خدمات ما

محوطه سازی ساختمان ها و ویلا

ما برای هر فضای شما بنا به خواست و سلیقه تان، طرحی دلفریب و رویایی بصورت سه بعدی (۳D) ارایه می کنیم و در کوتاه ترین زمان، با بکارگیری بهترین مصالح و مواد اولیه، با مناسب ترین قیمت رویای شما را محقق ساخته و زمین و ویلای شما را به زیبایی شهره آفاق خواهیم ساخت.

طراحی و اجرای دیوار و نمای سبز

دیوار سبز Green wall یا نمای سبز همان فضای سبزی است که به صورت عمودی و مستقل و یا بر روی یک دیوار شکل می گیرد. دیوار های سبز در خیلی از نقاط به صورت طبیعی به وجود آمده اند همانند رشد و گسترش گیاه مو چسب بر روی نمای ساختمانهای قدیمی.

طراحی و اجرای سقف کشسان

تکنولوژی سقف کشسان به عنوان سقف کاذب روز دنیا به رفع معایب آسمان مجازی پرداخته است. سقف کشسان به دلیل ضخامت بسیار کم (حدود ۰٫۲ میلی متر) ،بسیار سبک تر از آسمان مجازی میباشد.

گروه صنعتی اسپالک، تولید کننده و تامین کننده تجهیزات نصب انواع سقف کشسان است. این گروه صنعتی دارای بیش از دو دهه سابقه بین المللی در نصب و تولید سقف کشسان می باشد. از افتخارات گروه صنعتی اسپالک می توان از کسب عنوان طرح صنعتی برتر کشور و استان و … نام برد. به علاوه پروژه های عظیم داخلی و خارجی اجرا شده توسط اسپالک گواه سطح کیفی محصولات کشسان اسپالک می باشد. از جمله پروژه های بزرگ اسپالک ، اجرای سقف کشسان در بیمارستان پاس رشت، پاساژ کوروش، سقف ، سقف ساختمان مرکزی بانک ها و … می باشد.